Homepage | News | Вознесенщина |
Уявімо родину малих підприємців, які, скажімо, вирішили виготовляти дерев’яні іграшки. Спершу робили це своїми руками. Їхня продукція подобається покупцям. У них багато купують. Вони непогано заробляють. І ось підприємці вже відкривають
Рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не даються легко. Особливо коли культура звернення по таку допомогу лише формується, а стереотипи про ментальне здоров'я ще переважають. У випадку з ветеранами, які мали
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє, що 21 травня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 566 «Деякі питання протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55 Відео можна переглянути тут.
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55 Відео можна переглянути тут.
Цінувати світло — важливо! Російські обстріли знищили або пошкодили значну частину енергетичної інфраструктури. Кожен із нас може допомогти енергетикам та країні пройти цей складний період, зменшивши використання електрики вдома. У рамках діяльності
Ось декілька порад, як вберегти себе від ігрової залежності (лудоманії): - Усвідомлюйте ризики та наслідки ігрової залежності. - Визначте ліміти часу та грошей для участі в азартній грі. Уникайте витрат, які перевищують
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання. У Вознесенській раййонній військовій адміністрації також
Керівництво районної військової адміністрації вшанували пам'ять полеглих Захисників та згадали імена тих, хто віддав найдорожче за свободу та незалежність України, поклали квіти до пам‘ятних знаків. Присутні вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання
23 травня – День Героїв. Цього дня українці вшановують пам’ять про героїв національно-визвольних змагань усіх часів та поколінь, які поклали своє життя за волю та незалежність України. Ідея Свята Героїв виникла