Voznesensk » News
Homepage News Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

News

У рамках «Великого будівництва» триває масштабна реконструкція школи в одному із смт Миколаївщини

01/12/2021

В селищі міського типу Арбузинка Миколаївської області триває капітальний ремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка. Роботи на об’єкті розпочались у червні цього року. 

 

Натепер будівельники уже завершили роботи з благоустрою заднього двору, бічних доріг та оздоблення санвузлів на другому поверсі. До того ж усі кабінети передані під навчальний процес.

 

Також добігає кінця оздоблення харчоблоку та вестибюлю на першому поверсі. Паралельно проводяться роботи з монтажу пожежної сигналізації.

 

Зазначимо, що сучасну будівлю навчального закладу введено в експлуатацію у жовтні 1979 року. Розрахована школа на 725 місць.

 

На сьогодні тут здобувають освіту 544 учні з трьох населених пунктів Арбузинщини, а саме – Вишневого, Кавунів та Полянки. Загалом трьома шкільними автобусами здійснюється підвезення 156 вихованців загальноосвітнього навчального закладу. Трудовий колектив об’єднує 36 педагогів та 20 працівників персоналу, що обслуговує.

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/ZYwS5AL. 

Всі новини →