Главная | Новости | Вознесенщина |
Щодня дедалі більше громадян та громадянок України в окупованому Криму демонструють спротив окупаційному режиму та висловлюють свою підтримку Україні.
Цей спротив значно посилився після початку повномасштабного вторгнення.
Щоб придушити небажання людей миритись
Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України
Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн- курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн- платформі Зрозуміло!
Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення
Метою політики безбар’єрності є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права.
Успіх будь-якого заходу полягає у зручності та комфорті його учасників і гостей.
Шостий окремий штурмовий полк «Рейнджер» – це новостворений підрозділ. Зараз вони шукають відважних та вмотивованих воїнів, які готові боронити країну зі зброєю в руках.
Вони пропонують:
- гідне ставлення командирів;
- проходження служби
У серпні 2023 року Міністерство економіки України разом із Державною службою зайнятості запровадили програму, за якою роботодавець, який працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість
Тоді чому й досі на адресу жінки, яка самостійно виховує дитину, ми чуємо «мати-одиначка»? Та й «батько-одинак» звучить не краще.
Ці принизливі терміни асоціюються з фінансовими труднощами, відсутністю підтримки, проблемами із
Сервіси та організації Платформи допомоги врятованим надають гуманітарну підтримку постраждалим від війни та тим, хто цього потребує:
- Карітас України
Всі регіональні офіси Карітасу, окрім тих регіонів, де ведуться активні бойові дії,
Найбільше навантаження припадає на період з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.
У цей час бажано не вмикати прилади, які споживають чимало енергії. Зокрема, посудомийні та пральні машини, електрочайники,
У середу, 17 квітня, естафету змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» прийняли юні черлідерки трьох закладів загальної середньої освіти Єланецької громади: Великосолонівського ліцею, Єланецького ліцею №2 та Малоукраїнської філії Єланецького ліцею