Вознесенский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

Новости

Дотримання карантину: у Прибузькій та Єланецькій громадах перевірили 11 закладів

24/11/2021

Фахівці Держпродспоживслужби у Вознесенському районі разом із правоохоронцями та працівниками райдержадміністрації перевіряли сьогодні дотримання карантинних обмежень селах Акмечтські ставки та Велика Солона. Відтак, вони обстежили 11 об’єктів. Ідеться про продовольчі та непродовольчі магазини.

Слід зазначити, що у жодному з перевірених закладів не було зафіксовано факту відсутності документів про вакцинацію або негативних тестів на коронавірусну хворобу. Представники робочих груп перевірили наявність засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, журналів реєстрації температурного скринінгу працівників, а також нанесення тимчасового маркування для дотримання дистанції між покупцями. Окрім того, важливо, аби на вхідних дверях закладів були розміщені інформаційні листи про обмежувальні заходи. 

Через недотримання обмежень склали 4 протоколи. Під час рейду власникам закладів та продавцям проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання в подальшому обмежень карантину.

 

Всі новини →