Вознесенский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

Новости

Триває перетворення Вільнозапорізького центру культури й дозвілля на сучасне місце відпочинку

03/12/2021

В активній стадії у рамках президентської програми «Велике будівництво» проходить капітальний ремонт центру культури та дозвілля Вільнозапорізької сільської ради. 

 

Працівники підрядної організації продовжують роботи по заміні даху та зведенню паркану. Також проводяться внутрішні оздоблювальні роботи та улаштовуються внутрішні мережі – водопровід, каналізація, опалення, вентиляція, електрика.

 

Після реконструкції заклад перетвориться на популярне місце відпочинку для дорослих та дітей.

 

Проєктом передбачено розміщення в приміщенні закладу бібліотеки, а у внутрішньому дворику розташується літній кінотеатр. Стрічки демонструватимуть на переносному екрані. Останній кріпитиметься на фасаді будівлі.

 

Щоб зайняти наймолодших мешканців села проєктантами передбачено спорудження у парковій зоні посеред дерев дитячого майданчика.

 

Також на прилеглій території розташують баскетбольно-волейбольний майданчик. Він буде вкритий штучним покриттям з гумової крихти на бетонній основі та огороджений конструкцією з полімерним покриттям.

Всі новини →