Головна | Новини | Вознесенщина |
Бачити. Чути. Відчувати. Щоб справитися із сильною тривогою та страхом за допомогою сенсорних систем організму, можна використовувати техніку «5–4–3–2–1».
Її легко запам’ятати: під час виконання залучаємо п’ять органів чуття. А ще
Продовжується відбір кандидатів віком від 17 до 30 років для вступу до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу.
З термінами та особливостями вступної компанії, переліком ВВНЗ та військових
Приходь у Центр рекрутингу української армії у Миколаєві.
Дізнатись більше про його роботу можна за телефоном 098 628 53 51, пн-пт 09:00 - 17:00.
Детальніше про проєкт Міністерства оборони України тут: https://recruiting.mod.gov.ua/index.html
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Щодня наше військо стає все більш технологічним. Зростає і потреба у нових фахівцях, зокрема й спеціалістах новітніх безпілотних систем. Стати таким фахівцем можеш й ти, самостійно обравши підрозділ, з яким
У суботу, 22 червня, у Вінниці відбувся воркшоп на тему: «Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Психосоціальна підтримка у громаді» для представників Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей. Серед присутніх були заступники
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
У Вознесенській районній військовій адміністрації також
Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X допомагає військовому командуванню знайти мотивованих людей у свої підрозділи, а охочим долучитись до Сил Оборони – обрати бажану посаду.
Обирай посаду і підрозділ у війську.
Напередодні виконувач функцій і повноважень начальника РВА Антоніна Шарата привітала колектив з професійним святом.
«Сьогодні перш за все хочу подякувати Збройним Силам України, завдяки яким ми маємо можливість працювати. Попри безліч
Адже вони нерозривно пов’язані, а йога:
вчить нас розслаблятися, зменшує реакцію на стрес;
дає змогу знайти гармонію між тілом та розумом;