Вознесенський район » Доступ до публічної інформації
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина

Доступ до публічної інформації

Форма запиту на інформацію

Інформація стосовно надходження інформаційних запитів

  Розпорядження від 15.06.11 № 218-р
Формат: DOC | Добавлен: 10/06/2024 13:57:06
41Kb Скачать скачать
  Розпорядження від 17.06.2011 №222-р "Про забезпечення реалізації права на доступ до публічної інформації"
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:59:31
75Kb Скачать скачать

Інформація до відома

 

Президентом України для впровадження європейських стандартів відкритості і прозорості в роботі органів державної влади підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації».

 

Відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні  Вознесенської райдержадміністрації, визначено сектор інформаційно-аналітичної роботи відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації, спеціальним  місцем  для  роботи запитувачів  із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями  визначено приймальню райдержадміністрації.

 

На виконання цього закону  розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.06.2011 №222-р «Про забезпечення реалізації права на доступ до публічної інформації» затверджено Порядок складення та подання до Вознесенської районної державної адміністрації запитів на інформацію, що знаходиться у володінні Вознесенської районної державної адміністрації та  Інструкцію з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

 

Надання публічної інформації Вознесенською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту:

письмово: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, площа Центральна,1, Вознесенська районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 тел: (05134) 3-30-12;

електронна пошта: voznesensk@mk.gov.ua 

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді знаходяться в секторі інформаційно-аналітичної роботи відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації та на інформаційному стенді райдержадміністрації.

 

2. Запит може бути поданий до райдержадміністрації:

на поштову адресу – 56500, м. Вознесенськ, пл.Центральна,1;

на електронну адресу voznesensk@mk.gov.ua;

за телефоном 05134 33012.

 

3. Запит може бути поданий до приймальні райдержадміністрації в   робочий   час: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:00, перерва на обід – з 12:00 до 12:45.

        

4. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

 

5.Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

6.У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості   харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці   громадян,   відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

 

7. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості   даних,   строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.   Про   продовження   строку  запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

 

8. Інформація на запит надається безоплатно.

 

9. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

 

1) райдержадміністрація не володіє і не зобов'язана   відповідно    до    її    компетенції,    передбаченої    законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

 

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

 

3) не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено:

 

прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також  номер засобу зв'язку (якщо такий є);

 

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа,   щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);


підпис і дату (за умови подання письмового запиту).