Головна | Новини | Вознесенщина |
Цього разу в Новомар‘ївській громаді. Новостворенні підрозділи з‘явилися в селах Обухівка та Миролюбівка.
Урочисте відкриття МПО відбулося 22 травня на яке завітали Антоніна Шарата, виконувач функцій і повноважень начальника Вознесенської райвійськадміністрації,
Чому національна ідентичність важлива? Вона допомагає зберегти ментальне здоров’я. Вона задає вектори розвитку. Вона чітко пояснює різницю: хороше / погане, добро / зло, вгору / вниз. Ці поняття можуть здаватися
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
У Вознесенській раййонній військовій адміністрації також
У середу, 22 травня, у рамках проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», який реалізовується Програмою Розвитку Організації Об‘єднаних Націй (UNDP) в Україні та Європейським Союзом у партнерстві з
Постійно переймаючись і годинами сперечаючись про переїзд, ти можеш тільки погіршити свій моральний стан і стосунки з близькими людьми, що перебувають поблизу лінії бойових дій.
Про те, як налагодити спілкування і
Одним із принципів відповідальної гри є самоконтроль та самообмеження. Гравець має право обмежити свою участь в азартних іграх шляхом встановлення особистих обмежень, а також ліміту коштів, які він бажає витратити
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
У Вознесенській раййонній військовій адміністрації також
На обласних змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу, що відбулися 17 травня, серед команд з чотирьох районів перемогу здобула команда Южноукраїнського ліцею. Саме вона представлятиме Миколаївщину на всеукраїнському рівні.
Також
На виконання доручення начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 06.05.2024 № 24-д щодо дотримання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»
Нещодавно у Всеукраїнському молодіжному центрі відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Серіал