Вознесенський район » Цивільний захист » Абетка безпеки » Буревій!
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина

Буревій!

 

        Запобігти!

                                      Врятувати!

                                 Допомогти!

Буревій!  

Гідрометеослужба попереджає населення про наближення урагану, бурі через засоби масової інформації. 

Після повідомлення про  наближення урагану, бурі необхідно виконати. Укріпити споруди, будівлі, закрити двері, вікна, горища, прибрати предмети, які можуть травмувати людей, закрити тваринницькі і комірні приміщення, сільськогосподарських тварин перевести у приміщення, а в польових умовах перегнати у яри, долини. Вжити заходи для збереження техніки. Людей направити у захисні укриття.

Керівникам, вчителям та вихователям шкіл та дитячих садків рекомендується не проводити занять. Не відправляти дітей додому під час бурі. Не залишати дітей без нагляду.

Якщо ви їдете автомобілем – зупинитися, не залишайтеся в ньому, а виходьте і швидко ховайтеся у міцні будівлі або на дні будь-якого заглиблення.

Уникайте різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, естакад, трубопроводів, ліній електропередач, водойм, дерев, потенційно небезпечних промислових об`єктів.

Під час урагану, бурі небезпечними є розірвані електропроводи, уламки шиферу, черепиці, покрівельного заліза, тому потрібно якнайдалі відійти від небезпечних місць.

При виході з будинку слід бути обережним: остерігатися обірваних дротів від ліній електропередач, радіо, частин конструкцій та предметів, що нависають на будівлях, розбитого скла.

Не можна виходити на вулицю відразу після бурі, тому що через кілька хвилин шквал вітру може відновитися.

 

БЕРЕЖІТЬ   СВОЄ   ЗДОРОВ’Я   І   ЖИТТЯ!

Телефони виклику рятувальних служб:

                  - 103;  -   Швидка медична допомога          

                           -  101;  -  Диспетчер  МРВ ДС  НС у  Миколаївській  області   -  101;  -  Диспетчер районного відділу МНС