Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Реконструкція радіологічного корпусу: будівельники встановлюють медобладнання

12/01/2022

Наразі підрядна організація наводить останні штрихи з облаштування сучасного радіологічного корпусу КНП «Миколаївський обласний центр онкології».  

 

Під час реалізації президентської програми «Велике будівництво» акцент робився не лише на реконструкції, але й на якісному оснащенні медичною апаратурою.

 

Так, на сьогодні проводяться ремонтні роботи в приміщеннях другої черги будівництва для встановлення апарату брахітерапії «SagiNova HDR». Також в приміщеннях третьої черги завершуються ремонтні роботи відділення УЗД.

 

Зазначимо, що згідно з проєктом було виконано загальнобудівельні роботи з капітального ремонту радіологічного корпусу, капітальний ремонт водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, улаштування силового електрообладнання, заземлення, електроосвітлення, пожежної сигналізації, придбання медичного обладнання тощо.

 

Додамо, що загальна кошторисна вартість проєкту складає понад 122 млн грн.

 

Завдяки реалізації програми «Велике будівництво» жителі області зможуть отримувати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу на сучасному рівні та в комфортних умовах перебування.

 

Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/MIuCHp0. 

Всі новини →