Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина

Новини

14.00 30.09.2013 Соціальний захист найбільш уразливих верств населення є одним із пріоритетних завдань Глави держави

30/09/2013

30 вересня голова Вознесенської райдержадміністрації О. Кучер провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,  установ та організацій району.

Як виконуються завдання Глави держави щодо соціального захисту найбільш уразливих верств населення проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Житник А. В.

 - Зусилля влади сьогодні спрямовані в напрямку створення належного соціального захисту найбільш уразливих верств населення, а саме пенсіонерів, інвалідів та ветеранів війни. В рамках соціальних ініціатив Президента України на Вознесенщині створюються всі необхідні умови задля нормального життя таких категорій населення, - зазначила Антоніна Вікторівна. – Наразі в районі збільшуються надбавки на догляд за дітьми-інвалідами та допомога малозабезпеченим сім’ям. Також Антоніна Вікторівна повідомила, що в рамках реалізації соціальних ініціатив з минулого року триває Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, яким передбачено забезпечення інвалідів засобами пересування за індивідуальним замовленням.

На засіданні районної комісії з питань пов’язаних з призначенням державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидії та надання пільг, яка відбулася 20 вересня, розглянуто та призначено допомогу 18 сім’ям. З початку 2013 року за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності надано 7 безробітним громадянам. Важливим питанням в районі залишається турбота про учасників бойових дій у роки Великої Вітчизняної Війни. У вересні місяці за рахунок коштів районного бюджету в сумі 10200 грн. та за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету в сумі 10200 грн. профінансована одноразова матеріальна допомоги учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни до  річниці визволення України від фашистських  загарбників».

У свою чергу керівник району наголосив, що сьогодні в районі створені всі умови для підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення.

- Завдяки реалізації соціальних ініціатив та доручень Президента України на Вознесенщині активно продовжують втілюватися в життя цільові програми соціального захисту населення, що дозволяє надавати адресну допомогу соціально-вразливим верствам населення, - зазначив Олександр Борисович. - Одна з них - програма «Турбота», якою передбачено не тільки вирішення разових питань матеріальної допомоги ветеранам, забезпечення їх ліками та засобами реабілітації, а й комплексне вирішення питань через соціальні програми і проекти.

З фінансових питань доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Тімотіна С. Г. «Станом на 27.09.2013 р. за січень – вересень до місцевих бюджетів Вознесенського району по загальному фонду надійшло податків і зборів у сумі 15725,5 тис.грн., в тому числі надходження вересня місяця 914,3 тис.грн., що становить 119,4 %  виконання планових призначень звітного періоду. Приріст надходжень до загального фонду станом на 20.09.2013р. за січень – вересень до відповідного періоду минулого року – 1431,3 тис.грн., або 110,0 відсотка. Фінансування видатків проводиться відповідно до потреби в межах наявних фінансових ресурсів з урахуванням забезпечення виконання захищених статей видатків.

Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період доповіла начальник відділу освіти Куровська А. М.

У ході наради також розглянуто питання у сфері земельних відносин, забезпечення водопостачання населених пунктів, виплата пенсій громадянам району та ін.

Голова райдержадміністрації визначив пріоритетні напрямки роботи на тиждень, наголосив на важливості виконання соціальних ініціатив Президента України щодо соціального захисту найбільш уразливих верств населення. На завершення він зазначив, що продовжуватимуться виїзні прийоми до територіальних громад району – це дасть можливість краще вивчити проблему кожного населеного пункту району  та вчасно відреагувати.

 

 

 

Всі новини →