Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина

Новини

«Краса врятує світ»

22/11/2013

             Є вислів: «Краса врятує світ». І як би його не перефразовували, це дійсно так і є. Кожна людина слово «красиво» розуміє і оцінює по-своєму. Та емоції у всіх дуже схожі – захоплення, радість, гордість.

2013 рік Президентом України В. Януковичем оголошено Роком дитячої творчості. У рамках проведення Тижня мистецтв у Новогригорівській школі, відбулась виставка робіт юної, талановитої, справжньої художниці – учениці 11 класу Авраменко Вікторії.

Її роботи не залишають байдужою кожну людину. Витончені графічні малюнки «Друг», «Натхнення», «Красуня» знайшли відгук в серцях глядачів. Анімалістичні роботи «Цар звірів», «Ультрамариновий погляд» вражають насиченістю кольорів та виразністю. Пейзажі «Осіння рапсодія», «Альпійський настрій», «Посеред весни» створюють неповторну атмосферу єднання з природою, відчуття земної краси.

Доторкнувшись серцем до прекрасного, хочеться звернутись до дітей: не бійтесь розкривати свої здібності, покажіть свій талант. І світ обов’язково стане кращим!

                 

 

Всі новини →