Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

З 1 травня у Київській та Миколаївській областях скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

30/04/2021

З 00 год. 00 хв. 1 травня на території Київської та Миколаївської областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30 квітня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в областях спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації і щотижнева кількість госпіталізацій, підтверджених нових випадків захворювання зменшилась в 1,5-2 рази в порівняні з попереднім тижнем.

«Завантаженість ліжок з киснем у Київській області становить 49%, в Миколаївській – 52%. Рівень госпіталізацій у двох областях менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування менше 20%. В Київській області цей показник 15%, в Миколаївській – 19%», - зазначив Віктор Ляшко і додав, що є всі передумови для переведення цих регіонів з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки.

Також головний державний санітарний лікар підкреслив, що крім стабілізації ситуації з коронавірусною хворобою спостерігається стабілізація ситуації захворюваності на грип та ГРВІ.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 1 травня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Київській та Миколаївській областях.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

Детальніше за посиланням: http://surl.li/sjrp

 

Всі новини →