Головна Новини Вознесенщина

Підготовка районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр

 Керуючись  Законом України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про підсумки проходження опалювального сезону 2012-2013  та завдання з підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання  на міжопалювальний період 2013-2014 років».

   Згідно розпорядження голови Вознесенської РДА від 09.04.13 № 86-р “Про заходи щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр та його сталого проходження” створено районний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду, визначено основні завдання та терміни виконання робіт з підготовки до опалювального сезону 2013-2014 років.

 Виконкоми сільських та селищних рад, бюджетні організації та установи, комунальні підприємства та підприємства, що забезпечують життєдіяльність населення після закінчення опалювального періоду 2012-2013 років своєчасно провели обстеження своїх об’єктів, проаналізували стан, затвердили рішення про підготовку до опалювального періоду 2013-2014 років та розробили заходи з підготовки до зими.

Згідно запланованих заходів проводились роботи по: заготівлі запасів палива; підготовкі до зими об’єктів тепло-, водо-, енерго-, газопостачання; водовідведення; інженерних комунікацій житлових будинків; закладів освіти; культури; охорони здоров’я та автошляхів району.

На особливому контролі знаходились програми, що стосуються удосконалення роботи житлово-комунального господарства району. Значна увага приділялась заміні застарілого технологічного обладнання і запровадженню енергозберігаючих технологій.

 Активізувалась роз’яснювальна робота серед населення щодо: своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії;  наданих житлово-комунальних послуг;  проведення утеплення житлових будинків. Населенням проводилась заготівля вугілля для опалення будинків. 

Основні завдання на міжопалювальний період 2013-2014 роки які були поставлені та на даний час виконані

Підготовчі роботи проводились:

-  77 житлових будинків (одноповерхові - 10буд.; двоповерхові – 54 буд. з них 14 – ОСББ, в 7 буд. мешканців до 50%, трьохповерхові – 3 буд., з них 2 - ОСББ, п’ятиповерхові – 10 буд. з них 6 - ОСББ, в 4 буд. мешканців до 50%)  в тому числі:

-   житловий фонд комунальної власності       - 54 од.

-   житловий фонд ОСББ                                   -  22 од.

-   житловий фонд ЖБК                                   -  1 од.

 з оформленням паспортів готовності;

- 30 медичних закладів,

- 22 об’єктів закладів освіти,

- 55 закладів культури,

- 24 ДНЗ,

- 2 заклади для постійного проживання територіального центру соціального      обслуговування.

Підготовка цих закладів розпочалася в червні місяці. На минулому тижні проведено штаб по підготовці закладів соц.сфери до зими де було уточнено обсяги робіт та стан виконання. Стан готовності закладів соц. сфери становить 100 %. 

Заклади освіти 

Всього в районі 22 загальноосвітніх навчальних закладів.

З  них опалюється:

-   11 природним газом (Олександрівська ЗОШ, Бузька ЗОШ, Воронівська ЗОШ, Дорошівська ЗОШ, Новосілківська ЗОШ, Мартинівська ЗОШ, Новогригорівська ЗОШ,  Таборівська ЗОШ, Трикратська ЗОШ, Тімірязівська ЗОШ, Щербанівська ЗОШ,);

-   10 твердим паливом(Білоусівська ЗОШ, Григорівський НВК, Вознесенська ЗОШ, Прибужанівська ЗОШ, Яструбинівська ЗОШ , Троїцька ЗОШ, Дмитрівська ЗОШ, Актовська ЗОШ, Малосолонівська ЗОШ, Щербанівська ПШ);

-  1 електроопалення (Шевченківська).

Проведені поточні роботи у всіх загальноосвітніх навчальних закладах та ДНЗ.

У 2013 році проведено ремонт покрівлі в Тімірязєвській ЗОШ – 34 тис.грн., встановлено коньки в Мартинівській ЗОШ – 2,5 тис.грн., замінена димохідна труба в Яструбинівській ЗОШ.

Відділом освіти Вознесенської райдержадміністрації за результатами закупівлі в одного учасника:

-   04 січня 2013 року укладено договір з ПАТ «Миколаївгаз» на закупівлю природного газу на суму 2358,500тис.грн. (500 тис.м.куб). Строк дії договору до 31 грудня 2013 року.

-   08 січня 2013 року укладено договір з ПАТ «Миколаївобленерго» на закупівлю електроенергії на суму 717,205тис.грн. (592,723 тис.кВт). Строк дії договору до 31 грудня 2013 року.

-   21 березня 2013 року дію  договору  від 11 грудня 2012 року на закупівлю вугілля кам’яного продовжено, на суму 130 380,60грн.

-   13 травня 2013 року заключено договір з ТОВ ВКФ(ДКФ) на закупівлю вугілля кам’яного 400,852 тис.грн., ДГР-256,361 т., АМ-100т.

За дорученням Президента України щодо зменшення споживання газу перехід на альтернативний вид палива ведеться організаційна робота по переводу 11 ЗОШ на альтернативний вид палива.

Завершені поточні ремонти шкіл за рахунок бюджетних, спонсорських та батьківських коштів.   

    У вересні 2013 року пройшли навчання:

-     особи відповідальні  за газове господарство – 7 чол.

-     оператори газових котелень – 22 чол.

-     кочегари на твердому паливі – 17 чол.

 Заключено договір з ТОВ «Крокус» на проведення робіт з перевірки димветканалів. На даний час всі димветканали перевірені і готові до експлуатації. 

     ДНЗ

    Всього в районі 24 дошкільних закладів, з  них опалюється:

-   12 природним газом;

-   11 твердим паливом;

-    1 електроенергією.

    В усіх приміщеннях дитсадків виконані поточні  ремонтні роботи по мірі необхідності.

Заключено договір з ТОВ «Крокус» на проведення робіт з перевірки димветканалів. На даний час всі димветканали перевірені і готові до експлуатації. 

Заклади охорони здоров’я

     На території району розташовано 30 закладів охорони здоров’я:

-   13 амбулаторій загальної практики сімейної медицини;

-   17 фельдшерсько-акушерських пунктів(ФАП).

З  них опалюється:

-   11 природним газом (Олександрівська АЗПСМ, Бузка АЗПСМ, Воронівська АЗПСМ, Дорошівська АЗПСМ, Прибужанівська АЗПСМ, Трикратська АЗПСМ, Щербанівська АЗПСМ, Мартинівська АЗПСМ, ФАП с.Тімірязєво, ФАП с.Новосілка, ФАП с.Ракове);

- 10 твердим паливом (Білоузівська АЗПСМ, Вознесенська АЗПСМ,Таборівська АЗПСМ, Яструбинівська АЗПСМ, ФАП с.Василівка,ФАП с.Дмитрівка, ФАП. с.Троїцьке, ФАП с.Щербанівське, ФАП Новоукраїнка, ФАП с.Новопристань);

-    9 електроенергією (Новогригорівська АЗПСМ, ФАП с.Григорівка, ФАП с.Шевченко, ФАП с.Малосолене,ФАП с.Мартинівське, ФАП с.Трудове, ФАП с.Нове, ФАП с.Степове, ФАП с.Актово).

У 2013 році проведено процедуру тендерної закупівлі природного газу на суму 367,025 тис.грн., придбання вугілля 30 тон на суму 54 тис.грн. та заготовлено дров – 41м3.

Заключено договір з ТОВ «Крокус» на проведення робіт з перевірки димветканалів. На даний час всі димветканали перевірені і готові до експлуатації. 

Відділ культури

З 55-и закладів культури в осінньо - зимовий період 2013/2014 рр. опалюються 31 заклад. А саме:

-13 бібліотечних закладів (4-електричне (Олександрівська 1, Раківська, Щербанівська 1, Тімірязєвська), 6-газове(ЦРБ, Олександрівська 2, Трикратненська, Трикратська бібліотеки, Бузька, Прибужанівська), 3-тверде паливо (Воронівська, Дмитрівська, Яструбинівська));

- 2 дитячі школи мистецтв (електричне опалення - Олександрівська ДШМ, газове опалення - Трикратська ДШМ);

- 15 клубних закладів (2-газове (Бузький та Прибужанівський СБК), 8-електричне (Олександрівський, Новогригорівський, Трикратський, Таборівський, Воронівський, Вознесенський СК, Щербанівський СК,  Мартинівський СК), 5- тверде паливо (Новосілківський, Григорівський, Дорошівський, Малосолонівський СБК, Василівський СК));

- 1 центр дозвілля (c.Мартинівка - електроприлади).

На опалення бібліотек  виділено 88,5 тис.грн. з районного бюджету , на опалення дитячих шкіл мистецтв 55 тис.грн. Всього на опалення закладів культури виділено 143,5 тис.грн.

Потребують переведення в інше приміщення Вознесенська с/б , яка знаходиться в приватній будівлі, Мартинівська та Яструбинівська с/б, які знаходяться в аварійних будівлях, Олександрівська с/б № 2, яка знаходиться в напівпідвальному приміщені ЗОШ.

  Потребує ремонту крівлі будівля Актовського будинку культури в якій знаходиться і сільська бібліотека.

  Протягом звітного періоду проведено опалення в Новосілківські с/б та зроблено косметичний ремонт на суму 6000 грн. (5000грн.-кошти сільської ради, 1000грн.-спонсорські кошти); проведено косметичний ремонт фасаду Білоусівського СБК на суму 1000грн. (спонс.кошти); за рахунок держбюджету замінено вікна на енергозберігаючі в Таборівському СБК на суму 38800грн. (24300грн.-держбюджет, 14500грн.-спонс.кошти).

  Зроблено поточні ремонти в ЦРБ, Новогригорівській, Трикратській, Трикратненській, Троїцьких сільських бібліотеках на суму 6060 грн.(спонс.кошти). Проведено частковий ремонт даху, приєднання до електричної мережі і встановлення лічильника в Раківській сільській бібліотеці на 1800 грн.(спонсорські кошти), косметичний ремонт приміщення Василівської с/б.

  З метою поліпшення матеріально-технічної бази мистецьких навчальних закладів району протягом 2013 року встановлено вхідні двері в Трикратській дитячій школі мистецтв(7,5 тис.грн.-спонс.кошти).

  Всього на проведення ремонтних і підготовчих робіт станом на 25.09.2013р в закладах  культури виділено 63760 грн., з них 24300 грн.-держбюджет, 15 тис.грн.-місцеві бюджети, 24460грн.-спонсорські кошти. 

Управління праці та соціального захисту населення

В Олександрівському та Воронівському стаціонарних відділеннях для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  працюють 2 газові котли, 2 водопровода, та 2 каналізації. За опалювальний період 2012-2013 роках проблем не виникало, всі об’єкти в належному стані, ремонту не потребують. Для скорочення споживання природного газу виготовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення електричних котлів. Очікуваний результат економії коштів за 7 місяців опалювального періоду буде становить  12,0 - 13,0  тис. грн..

 З метою підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років Олександрівського та Воронівського стаціонарних відділень для постійного або тимчасового проживання зроблено промивку систем опалення та гідравлічне випробування систем опалення.

 В стаціонарних відділеннях є запас твердого палива: вугілля – 5т., дрова- 7куб.(на випадок відключення від газопостачання), здійснено запас палива (80 літрів бензину) для належного функціонування бензинових генераторів «Урал 5500» - 5,5 кВТ(для підключення при відсутності електропостачання). 

Житлове господарство 

Житловий фонд Вознесенського району становить 77 будинків (одноповерхові-10буд.; двоповерхові – 54 буд. з них 14 – ОСББ, в 7 буд. мешканців до 50%, трьохповерхові – 3буд., з них 2-ОСББ, п’ятиповерхові – 10 буд. з них 6- ОСББ, в 4 буд. мешканців до 50%)  в тому числі:

-   житловий фонд комунальної власності     - 54 од.

-   житловий фонд ОСББ                                 -  22 од.

 -   житловий фонд ЖБК                                   -  1 од.

До міжопалювального періоду 2013-2014 років    виконані  наступні заходи по підготовці  житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2013-14 р.р., а саме:

1.Відремонтовані шатрові  покрівлі 4 житлових будинків ст.Трикратне Олександрівської селищної ради на суму 300 тис.грн.                     

2. Дві покрівлі житлових будинків в с.Трикрати Трикратівської с.р. на суму 68 тис.грн.

3. Будинок в с.Мартинівка Прибужанівської с.р. на суму 50 тис.грн.

4. Встановлення в двох будинках с.Мартинівка Прибужанівсбкої с.р.4-х під’їзних дверей на суму 8 тис.грн.

5. Заміна електропроводки в будинку с.Мартинівка Прибужанівської с.р. на суму 3,2 тис.грн.

6. Цементування відмостки в будинку с.Мартинівка Прибужанівської с.р. на суму 2,8 тис.грн.

7.Часткові ремонти покрівель та заміна шиферу в 10 буд. с.Мартинівка Прибужанівської с.р. на суму 21,54 тис.грн.

Загальна вартість виконаних   робіт по підготовці  житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2013-14 років складає 453, 54тис.грн. 

Дорожньо-мостове господарство

На даний час в районі знаходиться 277 км. доріг комунальної власності.

У 2013р. фінансування реконструкції, ремонту та утримання доріг здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Відповідно розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 18.03.13 № 66-р «Про затвердження узагальненого переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Миколаївської області на 2013 рік

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на ремонт  доріг виділено 918,1 тис. грн.,

- капітальний ремонт доріг на суму 624,3 тис.грн. 

- поточний  ремонт  доріг на  суму  293,8 тис.грн. 

На данний час вже завершені роботи:

Дмитрівська с.р.-поточний рем.12.800 тис.грн.(0.078км та 425 кв.м. доріг);

Мічурінська с.р.- поточний рем.8.700 тис.грн. (0.038км та 228 кв.м. доріг);

Григорівська с.р.- поточний рем.9.200 тис.грн(0.09075км та 363 кв.м. доріг).;

Новогригорівська с.р.- поточний рем.26.300 тис.грн. (0.098км та 592 кв.м. доріг);

Тімірязєвській с.р. – поточний рем.17.000 тис.грн.(0.4 км та 1600 кв.м. доріг)

Прибужанівська с.р. – 67.700 тис.грн. ( 339 кв.м. доріг) 

Станом на 27.09.2013р виконано ремонт на 4367 кв.м. доріг.

На території сільських (селищних) рад готується до роботи в зимовий період снігоприбиральна техніка, готується потрібна кількість посипочних матеріалів, залучено підприємства, організації які знаходяться на підлеглій території. заключені договори з ДП «Райавтодор»,ТОВ «Віттар»,КП «Райводопостач» для проведення робіт з підтримання доріг у проїжджому стані. 

 

Найменування заходу

Од.вим.

Кількість

 

остаток

1. ДП «Райавтодор»

 

Заготівля протиожеледних матеріалів

Тис.тн

1,5

 

 

 

Заготівля піску (відсіву)

Тн.

940

 

 

 

Заготівля технічної солі та її замінників

Тн.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

Запас базується Р-06 137км. На базі ПМК-93

Механізми (8 од.) та 40 чоловік робочих

 

Автогрейдери

Шт.

1

 

 

 

Навісне обладнання

Шт

3

 

 

 

Піскорозкидачі (обладнання)

Шт.

3

 

 

 

Навантажувачі

Шт.

1

 

 

Снігозатримувачі щити

 

Виготовлення та ремонт снігозатрим. щитів

Шт.

130

 

 

Паливо-мастильні матеріали (на 2 доби)

 

Бензин

Тн.

0,2

 

 

 

Дизельне паливо

Тн.

1,0

 

 

Пункт обігріву  де чергують 1- робітник ІТР та 1- водій

2. житлово-комунальне господарство

Механізми (10 од.)

 

Ескаватори з отвалом, посипка

Шт.

4

 

 

 

ЮМЗ з отвалом, посипка

Шт.

2

 

 

 

МТЗ з отвалом, посипка

Шт.

1

 

 

 

ЗИЛ посипка

Шт.

1

 

 

 

ГАЗ посипка

Шт.

1

 

 

 

Мусоровоз

Шт.

1

 

 

3. Селищна та Сільські ради

 

Заготівля протиожеледних матеріалів

Тн.

120

 

 

 

Заготівля піску (відсіву)

Тн.

75

 

 

 

Заготівля шлаку

Тн.

45

 

 

На базі селищної та сільських рад в разі необхідності буде створено 17 пунктів обігріву населення

 Освітлення

Загальну довжину мереж зовнішнього освітлення становлять  повітряні лінії – 319,969км.

В Вознесенському районі станом на 27.09.2013р. виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 1125,115тис.грн.:

1. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Молодіжна в с. Шевченко Вознесенського району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 01.04.2013р, складає 24,562 тис. грн. Замовник будівництва - Щербанівська сільська рада.

2. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Шевченка, вул.  Перемоги в с. Шевченко Вознесенського району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва складає 60,530 тис. грн.  Замовник будівництва Щербанівська сільська рада.

3. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Молодіжна в с. Тімірязєвка Вознесенського району Миколаївської області».   Загальна кошторисна вартість будівництва складає 24,493 тис. грн.  Замовник будівництва - Тімірязєвська сільська рада.

4.     «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення від ТП-328 по вул. Тіміря-зєва, вул. Центральна в с. Тімірязєвка Вознесенського району Миколаївської області».    Загальна кошторисна вартість будівництва складає 24,100 тис. грн. Замовник будівництва - Тімірязєвська сільська рада.

5.     «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення від ТП-327 по вул. Тіміря-зєва, вул. Центральна в с. Тімірязєвка Вознесенського району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва складає 19,872 тис. грн. Замовник будівництва - Тімірязєвська сільська рада.

6, «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення від ТП-317 по вул. Попере-чна, вул. Молодіжна, вул. Шкільна, вул. Шевченко в с. Дмитрівка Вознесенсь-кого району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва складає 19,837 тис. грн.

 Замовник будівництва - Дмитрівська сільська рада

7. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Радянська від КТП-308, КТП-348 в с. Яструбинове Вознесенського району Миколаївської області».

Загальна кошторисна вартість будівництва складає 31,171 тис. грн. Замовник будівництва — Яструбинівська сільська рада.

8. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення від ТП-74 по вул. Миру, вул. Школьника в с. Таборівка Вознесенського району Миколаївської області».

Загальна кошторисна вартість будівництва складає 38,496 тис, грн. Замовник будівництва - Таборівська сільська рада.

9. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Братів Ангурян, ст.Мартинівка Вознесенського району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва складає 29,098 тис. гри. Замовник будівництва — Прибужанівська сільська рада.

10. «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул.БОС-2, буд. №30, №31 в с. Мартинівське Вознесенського району Миколаївської області». Загальна кошторисна вартість будівництва складає 21,295 тис. грн. Замовник будівництва — Прибужанівська сільська рада.

11.Капітальний ремонт лінії зовнішнього освітлення по вул. Жовтневій, вул.Шарохіна, вул. Гагаріна від СКТП-518 в смт. Олександрівка Вознесенського району на суму – 64,005 тис.грн.

12.Реконструкція вуличного освітлення з використанням енергозберігаючого обладнання по вул. Вознесенській у с. Воронівка Вознесенського району на суму – 34,141 тис.грн.

13.Капітальний ремонт лінії зовнішнього освітлення в с. Актове   Вознесенського району від ТП-215, ТП-382 на суму – 163,447 тис.грн.

14.Капітальний ремонт  зовнішнього освітлення по вул. Миру  від ТП-667 в с.Бузьке  Вознесенського району на суму – 74,52 тис.грн. 

Перелік об’єктів,

які фінансуються у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально – економічної  компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження

Вознесенського району.

1.  Капітальний ремонт лінії зовнішнього освітлення по вул. Першотравневої від ТП-136, ТП-134, ТП-133, ТП-562, ТП-131, ТП-171  смт. Олександрівка Вознесенського району Миколаївської області.

Загальна кошторисна вартість будівництва складає 269,971 тис. грн

2.  Реконструкція вуличного  освітлення з використанням енергозберігаючого обладнання по вул. 1-го Травня в с. Воронівка Вознесенського району  Миколаївської області.

Загальна кошторисна вартість будівництва складає 86,449 тис. грн

3.  Реконструкція лінії вуличного освітлення  по вул. Леніна від КТП-610, ЗТП-502 в с. Трикрати Вознесенського району Миколаївської області.

    Загальна кошторисна вартість будівництва складає 139,128 тис. грн

 

  Водопровідно-каналізаційне господарство

Мережі та об’єкти водопостачання та водовідведення  утримуються та експлуатуються комунальним підприємством КП «Орбіта», КП «Джерело», КП «Райводопостач», Мартинівське ЖКГ, КП «Таборівське», КП «Нептун», КП «Добробут».

        Для забезпечення якісною питною водою використовуються водопровідні мережі протяжністю  507  км водопровідних мереж та 42 свердловини .

             В міжопалювальний період 2013 року   виконані  наступні заходи:

1. Заміна 3-х насосних агрегатів на більш економні в с. Олександрівка на суму  26 тис.грн.

2. Капітальний ремонт системи каналізації ст. Трикратне Олександрівської селищної ради на суму 195,243 тис. грн.

3. Капітальний ремонт системи водопостачання с. Воронівка Вознесенського району на суму 539,838 тис. грн.

- підключення абонентів то сільської мережі водопостачання на суму 18,004 тис.грн.

- поточний ремонт системи водопостачання на суму 15,000 тис.грн.

4. Заміна насосного агрегату на свердловині в с. Мартинівка  на суму -10     тис.грн.

5.пос.Щербанівський:

- ремонт свердловини на суму 160 тис.грн.

- реконструкція сіль. мережі водопостачання на суму 12,036 тис.грн.

6. с.Дмитрівка :

- поточний ремонт системи водопостачання на суму 106,360 тис.грн.

- підключення абонентів то сільської мережі водопостачання на суму 37,251 тис.грн.

7. с.Григорівка :

- поточний ремонт свердловини на суму 12 тис.грн.

- реконструкція сіль. мережі водопостачання на суму 23,840 тис.грн.

8. с.Вознесенський :

- поточний ремонт свердловини на суму 15,802 тис.грн.

9.с.Тімірязєвка

- ремонт свердловини на суму 9,010 тис.грн.

10.Будівництво водогону Трикрати 815 тис.грн.    

 В 2013 році проведено ремонт та заміну водопровідних мереж загальною протяжністю 24,6 км, вартість виконаних   робіт по водопровідно-каналізаційному господарству  становить 1985,384 тис.грн.