Головна | Новини | Вознесенщина |
09/08/2024
«Група активно працює, і на 15 серпня ми чекаємо звіти від наших громад стосовно того, в яких закладах загальної середньої освіти планується навчання в очній або змішаній формі», – зазначила Алла Веліховська. За її словами, на початку обстеження таких закладів було 329 із 410, однак під час процесу ця кількість зменшилася до 310. Остаточні висновки ще очікуються.
Алла Веліховська повідомила, що першочергово для того, щоб школа могла працювати в очному або змішаному форматі, необхідно, щоб укриття закладу було в належному стані та мало позитивний висновок від робочої групи. Крім того, школа повинна мати харчоблок або продуману систему харчування учнів, якщо вони перебуватимуть у закладі більш як чотири години.
«Своєю чергою, Держпродспоживслужба надає висновки стосовно якості питної води, забезпечення нею навчального закладу та якості роботи на харчоблоці. Поліція охорони оцінює, наскільки заклад забезпечений різними системами охорони», – додала вона.
Також увага приділяється пілотному проєкту із залучення офіцерів служби освітньої безпеки. В основному це офіцери поліції жіночої статті, які на сьогодні проходять навчання, щоб вже з 1 вересня приступити до своїх обов'язків в закладах освіти.
Після завершення обстежень і отримання всіх необхідних висновків педагогічний колектив закладів проводить опитування батьків щодо форми навчання, яку вони обирають для своїх дітей.
«Лише після цього, за відсутності заборон з боку Ради національної безпеки і оборони України або військових, приймається рішення про перехід закладу на очне або змішане навчання», - сказала директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська.